Wam mężczyznom jest gorzej

Wam mężczyznom jest gorzej

W niedziele tradycyjnie 8 marca w Goszczynie odbył się Dzień Kobiet. W tym roku impreza miała szczególny wymiar, ponieważ została dofinansowana w ramach I otwartego konkursu ofert na realizacje zadań publicznych przez organizacje pozarządowe ogłoszonego przez zarząd powiatu grójeckiego.

Spotkanie otrzymało nazwę  „Wam mężczyznom jest gorzej – wydarzenie kulturalne z okazji Dnia Kobiet”. Wszystkich przybyłych a szczególnie panie z terenów gmin: Goszczyn, Belsk Duży, Grojec, Jasieniec, Mogielnica oraz Promna. przywitali organizatorzy: Renata Klaus z Koła Gospodyń Wiejskich w Goszczynie wraz z prezesem OSP Goszczyn Henrykiem Kostrzewskim.
Powiat w tym dniu reprezentowali wicestarosta Jolanta Sitarek, przewodniczący rady powiatu Janusz Karbowiak oraz członkowie zarządu Marzena Rosołowska i Andrzej Zaręba, którzy przekazali  obecnym paniom upominki  oraz życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz aby Dzień Kobiet trwał 365 dni w roku. W wydarzeniu wziął również udział wójt gminy Goszczyn Waldemar Kopczyński, który również przygotował upominek dla każdej Pani.
Organizatorzy przygotowali dla uczestników ciekawy program począwszy od występu Kabaretu „Na żarty” – który rozbawił zebranych do łez,  aż po słodki poczęstunek i  upominek dla każdej z Pań  w postaci  symbolicznego tulipana.
Organizatorzy

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja