Seniorzy o 21 tysięcy na plusie

Seniorzy o 21 tysięcy na plusie

Samorząd z dofinansowaniem na działalność bieżącą Klubu Senior+.

Samorząd Goszczyna otrzymał 21 tysięcy dofinansowania na działalność istniejącego od kilku miesięcy klubu Senior +. Kwota ta stanowi 40% całkowitych kosztów przeznaczonych na działalność klubu pozostałe 60% dokłada gmina z własnego budżetu. Środki pochodzą z Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie.
– Pozyskane środki umożliwią naszym seniorom na korzystanie z oferty na rzecz społecznej aktywizacji w tym oferty prozdrowotnej, obejmującej usługi w zakresie aktywności ruchowej, a także oferty edukacyjnej, kulturalnej, rekreacyjnej i opiekuńczej. – mówi Waldemar Kopczyński, wójt Goszczyna. - Klub Seniora w Goszczynie to miejsce, które pozwoli odkrywać seniorom ukryte talenty i pasje.
W ramach zajęć odbywać się będą m.in. ćwiczenia poprawiające zapamiętywanie, ćwiczenia koncentracji, gimnastyka, wspólne śpiewanie. Poza tym seniorzy będą mieć szkolenia z informatyki mające na celu przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.
W chwili obecnej w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem zakażeń koronawirusem, podobnie jak w całym kraju, działalność klubu Seniora została zawieszona do 10 kwietnia. 

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja