Goście z Wietnamu i Kolumbii

Goście z Wietnamu i Kolumbii

W dniach 12 i 13 września  Szkołę Podstawową nr 2 w Grójcu odwiedzili wolontariusze z Fundacji Euroweek- Szkoła liderów.

Była to kontynuacja projektu, który miał swój początek w czerwcu, kiedy to obecne klasy 6 pojechały na zieloną szkolę do Kotliny Kłodzkiej, aby udoskonalać swoje umiejętności komunikacji w języku angielskim. Fundacja od wielu lat zaprasza wolontariuszy z różnych krajów anglojęzycznych, aby w Polsce uczyli młodzież nie tylko samego języka, ale także aby opisywali o swoich ojczyznach. W naszej szkole mieliśmy gości z Wietnamu i Kolumbii, a po żywych i entuzjastycznych reakcjach uczniów widać było, że byli zachwyceni.
Uczniowie początkowo nieśmiali, mieli okazje zrozumieć, że w nauce języka obcego nie zawsze chodzi o bogate słownictwo czy opanowaną na piątkę gramatykę, ale ze nawet z drobnymi lukami w wiedzy komunikacja jest możliwa. Z pewnością to nie ostatnie spotkanie z Euroweek , gdyż kolejna grupa uczniów już w maju 2020r .wyjedzie uczyć się angielskiego z fundacją. Mamy nadzieję, że  uczniowie na długo zapamiętają wizytę wolontariuszy.

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja