Turniej Sztuk i Sportów Walki w Grójcu

Turniej Sztuk i Sportów Walki w Grójcu

16 listopada w PSP nr 2 w Grójcu rozegrane zostały Turniej Karate i Turniej Bokserski. Wzięło w nich udział 85 zawodników i zawodniczek. Rywalizowali oni w trzech konkurencjach Turnieju Karate o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Grójcu Karola Biedrzyckiego. Zawodnicy w wieku od 5 do 15 lat walczyli w Nunchaku Sportowym, Mieczach Piankowych i Walce z Cieniem.

W Turnieju Bokserskim wzięli udział zawodnicy w wieku od 12 lat, młodzież i dorośli. Podzieleni byli na kat.wagowe i wiekowe.
 
Organizatorem zawodów było Mazowieckie Stowarzyszenie Karate i Grójecka Szkoła Sportów Walki MARCELI TEAM założona w 1992 r.
 
Najlepszymi zawodnikami w Karate zostali: Igor Przybylski, Piotr Zgieb, Natalia Górzyńska, Martyna Chrzanowska, Sebastian Niczewski, Krzysztof Nowacki, Czarek Marczak, Janek Rosiak, Mikołaj Kołomański, Oliwia Taraszewska, Patryk Dąbrowski, Jan Rzepka.
Puchary wywalczyli: Sebastian Niczewski, Jan Rzepka, Ala Rosołek, Antek Przybytniak, Julia Taraszewska, Miłosz Trzaska, Kuba Wojtczak, Tomek Kramarz, Oliwia Suchecka, Bartosz Taborski.
 
W Turnieju Bokserskim zwycięzcami w swoich kategoriach zostali:Nikola Dudek, Sebastian Niczewski, Marceli Bińkowski, Hubert Skotarski, Daniel Szuchnicki i Bartek Broniecki.
 
Dekoracji pucharami i medalami dokonali: Przewodniczący Rady Miejskiej Karol Biedrzycki i Radny Rady Miejskiej Dariusz Prykiel.
 
Sędziami zawodów byli:Grzegorz Kossowski, Ewelina Cieślak, Michał Bińkowski, Kamil Zajkowski, Mateusz Pulkowski, Mateusz Król, Marceli Bińkowski sędzia i koordynator turniejów.
 
Dziękujemy dyrekcji PSP nr 2 w Grójcu za udostępnienie sali sportowej oraz wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji zawodów.
 
MARCELI TEAM

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja