„Idą Święta” w Publicznym Przedszkolu Nr 2 w Grójcu

„Idą Święta” w Publicznym Przedszkolu Nr 2  w Grójcu

W dniu 06.12.2019 r. rodzice dzieci 5 – letnich z Publicznego Przedszkola Nr 2 w Grójcu wystawili przedstawienie pt. "Idą Święta". Występ był dedykowany przedszkolakom z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Była to niespodzianka dla dzieci, które wcale nie wiedziały, że ich rodzice będą brać udział w tym przedsięwzięciu.

Rodzice wcielili się w postacie z krainy elfów oraz rodziny oczekującej na święta. Nie zabrakło Św. Mikołaja, który przybliżył dzieciom historię Świąt Bożego Narodzenia oraz rozdał dzieciom prezenty.
Warto zaznaczyć, że podczas poprzedzających występ spotkań rodzice mają szansę  lepiej się  poznać. Chętnie uczą się swoich ról, pomagają w przygotowaniach scenografii i angażują się w wykonanie strojów. Atmosfera prób daje wiele radości.
Dzieci uważnie słuchały, oglądały przedstawienie i z wielkim zaciekawieniem śledziły losy bohaterów. Bajka wszystkim się podobała o czym świadczył śmiech dzieci, gromkie brawa oraz owacje na stojąco.
W podziękowaniu dzieci obdarowały rodziców pysznym pierniczkami, które same wcześniej przygotowały.
Reżyserami całego przedsięwzięcia była pani Anna Szewczyk oraz Agnieszka Bobrowska – wychowawczynie w grupach dzieci 5 – letnich.

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja