Kolejne wsparcie dla grójeckich szkół

Kolejne wsparcie dla grójeckich szkół

Informacja z ostatnich dni. Gmina Grójec, dzięki poprawnie złożonemu wnioskowi, została partnerem projektu „Mazowiecki program przygotowania szkół, nauczycieli i uczniów do nauczania zdalnego”, który jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego.

To już trzecia dotacja w tym roku, która jest przeznaczona na  nauczanie zdalne. Dwa pierwsze projekty opiewały na łączną kwotę ponad 200 tyś zł. Pieniądze zostały przeznaczone na zakup laptopów dla uczniów.
Obecny wniosek dotyczy zakupu sprzętu i oprogramowania oraz przeprowadzenia szkoleń mających na celu przygotowanie szkół, nauczycieli i uczniów do nauki zdalnej. Zakupiony przez Samorząd Województwa Mazowieckiego sprzęt wraz z oprogramowaniem zostanie bezpłatnie przekazany naszej gminie i nie będzie wymagał dodatkowego wkładu własnego. Beneficjentem, zgodnie z zasadami, może być tylko jedna placówka. Otrzymane wsparcie trafi do uczniów i nauczycieli Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grójcu, która miała być objęta „Mazowieckim programem dofinansowania szkolnych pracowni przedmiotowych”. Niestety, w związku z sytuacją epidemiologiczną, Samorząd Województwa odstąpił od realizacji tego programu.

Gmina Grójec

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja