Kajakowe zmagania w Łęczeszycach

Kajakowe zmagania w Łęczeszycach

Mieszkańcy Łęczeszyc i okolicznych miejscowości bawili się doskonale w dniu 24 czerwca na  Festynie Rodzinnym z okazji Św. Jana Chrzciciela zorganizowanym przez Klasztor OO. Paulinów w Łęczeszycach przy współpracy z miejscowymi organizacjami pozarządowymi oraz samorządem.Tegoroczna uroczystość cieszyła się dużym zainteresowaniem mieszkańców. Odwiedzający brali udział w wyścigach kajakowych rozgrywanych w dwóch kategoriach ( drużynowej i rodzinnej), który przyciągnął kibiców nad zbiornik wodny. Po zaciętej walce w kategorii rodzinnej pierwsze miejsce zajął Kacper i Roman Młodzianka. Drugie przypadło Mai i Markowi Antolik, trzecie zajęli Mikołaj i Marcin Jendrzejczak.

W kategorii drużynowej najlepsi okazali się Bartosz Konarski i Kuba Olczak, drugie miejsce zajęli Szymon Konarski i Damian Pruszkowski, trzecie Bartek Kowalczyk i Michał Słomiński.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się malowanie poloneza, malowanie buzi najmłodszym przez Siostry Honorotki z Nowego Miasta, pokaz motocykli w wykonaniu Klubu Cobra z Grójca, zwierzęta z mini zoo czy siedzenie w policyjnym radiowozie.  Dla zgłodniałych przygotowano poczęstunek, słodkości i potrawy z grilla na dziedzińcu klasztornym.

Atrakcje dla najmłodszych – dmuchaną zjeżdżalnię, kule wodne i zabawy z animatorami sfinansował wójt Gminy Belsk Duzy Władysław Piątkowski, którego nie zabrakło na wspólnej zabawie.

Więcej zdjęć na stronie www.belskduzy.pl

E. Tomasiak
Urząd Gminy Belsk Duży

Ostatnio zmienianyśroda, 28 czerwiec 2017 14:00
Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 20 000 egz. ( 40 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty: 20.01, 3.02, 17.02

Lokalizacja