Medale od Prezydenta

Medale od Prezydenta

W piątek 7 lipca w Sali Ślubów Urzędu Stanu Cywilnego w Belsku Dużym Wójt Władysław Piątkowski wręczył medale za długoletnie pożycie małżeńskie. Odznaczenia te przyznawane są przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej i otrzymują je pary obchodzące złote gody.

W tym dniu odznaczeni zostali: Anna i Włodzimierz Feliksiak z Łęczeszyc, Danuta i Leszek Markowicz z Odrzywołka, Wiesława i Marian Oszczak z Wilczogóry, Zofia i Kazimierz Ryfczyńscy z Rożec, Longina i Jerzy Szewczyk z Zaborowa, Janina i Jan Konarscy z Łęczeszyc.


Państwo Stanisława i Stefan Kowalczykowie z Lewiczyna, którzy zostali uhonorowani medalami, w tym roku świętują sześćdziesiątą czwartą rocznicę ślubu.
Życzenia kolejnych dni, miesięcy i lat pełnych szczęścia i radości, ciągłego uśmiechu na twarzy, jak również tego, aby cieszyć się życiem w każdym jego momencie, składał Wójt Władysław Piątkowski.
Dostojnym Jubilatom podczas uroczystości życzenia i gratulacje składali Janina Ciamarczan Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego, Bogusław Sikorski Przewodniczący Rady Gminy oraz Renata Ostatek Sekretarz Urzędu Gminy. Dla świętujących swój jubileusz przygotowano słodki poczęstunek, nie zabrakło także symbolicznego toastu za ich zdrowie.

E. Tomasiak
Urząd Gminy w Belsku Dużym

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 20 000 egz. ( 40 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty: 20.01, 3.02, 17.02

Lokalizacja