Wędkujemy razem

Wędkujemy razem

W imieniu Zarządu stowarzyszenia serdecznie dziękujemy za pomoc w sadzeniu prawie 100 dwumetrowych drzew, które było ostatnim elementem naszego projektu.

W ramach projektu "Wędkujemy razem" w Łęczeszycach powstała strefa relaksu z ławkami i tujami rozmieszczonymi wokół zbiornika wodnego umieszczonego w centrum wsi. Tereny rekreacyjne w Łęczeszycach zapraszają do spacerów i wspólnego wędkowania!

Teren jest malowniczo położony przy zabytkowym kościele Jana Chrzciciela i klasztorze Ojców Paulinów. Ławki pomalowała młodzież w ramach wolontariatu, a członkowie stowarzyszenia zajęli się ich montażem.

W październiku wokół zbiornika zostały także posadzone tuje, które upiększyły teren. Dziękujemy za pomoc: Piotrowi, Marcinowi i Jurkowi Jendrzejczak, Mariuszowi i Robertowi Szczepaniak, Piotrowi Fidos, Sławomirowi Barszcz i Mirosławowi Dzikołowskiemu.

Projekt został zrealizowany ze środków, które pozyskaliśmy od FIO-Mazowsze Lokalnie: Fundacja Fundusz Współpracy, Stowarzyszenie BORIS, Stowarzyszenie Europa i My.

Zarząd Łęczeszyckiego Stowarzyszenia Wędkarskiego

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 20 000 egz. ( 40 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty: 20.01, 3.02, 17.02

Lokalizacja