Wiwat Szkoło Zaborowska

Wiwat Szkoło Zaborowska

W piątek 10 listopada 2017 r. społeczność Zaborowa obchodziła Święto Szkoły.

W uroczystości udział wzięli: Wójt Gminy Belsk Duży Władysław Piątkowski, Przewodniczący Rady Gminy Bogusław Sikorski, sekretarz gminy  Renata Ostatek, proboszcz parafii Lewiczyn ks. Andrzej Juńczyk, przewodnicząca komisji oświaty  Ewa Łubińska, radni gminy Andrzej Adamczyk i p. Mariusz Gieleciński,  dyrektor GZOPO  Maria Walewska - Żółcik, księgowa GZOPO p. Nina Kowalska, sołtys wsi Zaborów p. Zbigniew Jakubczak, emerytowany nauczyciel naszej szkoły  Zbigniew Ajduk, poeta i członek władz krajowych Związku Literatów Polskich p. Kazimierz Kochański. Uroczystość poprowadziła pani dyrektor Marzena Jakóbowska - Kępka, która na początku gorąco powitała gości, a także uczniów, rodziców, nauczycieli oraz pracowników szkoły, absolwentów, mieszkańców Zaborowa i okolicznych wsi.


Uczniowie wystąpili w pięknym patriotycznym programie artystycznym. Wspomnienie rocznicy nadania naszej szkole imienia Ziemi Grójeckiej uświetniła recytacja wiesza poety Kazimierza Kochańskiego pt. "Kocham to miejsce". Po raz kolejny zatańczono "Poloneza grójeckiego". Ogromne wrażenie wywarł na zgromadzonych "Taniec z flagą", który wprowadził publiczność w klimat obchodzonego Święta Niepodległości. Odbyło się także uroczyste ślubowanie pierwszoklasistów i pasowanie na przedszkolaka. Uczniowie klas starszych zaśpiewali wspólnie z publicznością pieśni patriotyczne. Na zakończenie dzieci i goście pozostali na słodkim poczęstunku zorganizowanym przez Radę Rodziców. 
PSP im. Ziemi Grójeckiej w Zaborowie

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 20 000 egz. ( 40 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty: 20.01, 3.02, 17.02

Lokalizacja