Chce rozwijać pasje uczniów

Chce rozwijać pasje uczniów

Przed nową dyrektor grójeckiego liceum pracowity rok.

Od 3 września Liceum Ogólnokształcącym im. Piotra Skargi w Grójcu kieruje Iwona Kwapisz, nowa dyrektor placówki, która jest pierwszą kobietą w historii za sterami szkoły.
Iwona Kwapisz powierzyła funkcje zastępców również kobietom, Małgorzacie Czacharowskiej oraz Anecie Oszczak. We trzy kierują od 3 września grójecką „górką”.
– W pierwszym roku musimy się skupić na dobrym przygotowaniu do przyjęcia dwóch roczników uczniów (wrzesień 2019), chcemy postawić na dydaktykę –  chodzi mi o pracę z uczniami zdolnymi. – mówi w wywiadzie dla „Życia Grójca” Iwona Kwapisz.
Nowa dyrektor chce, aby nowe klasy były atrakcyjne dla młodzieży, a także wspierać ich postępy w nauce, co ma zaprocentować dobrymi wynikami na egzaminach maturalnych. Iwona Kwapisz będzie kontynuowała wizję swojego poprzednika, Zbigniewa Krawczaka, dalej realizując ważne dla szkoły projekty takie jak Erasmus czy Commenius.
– Chcę, aby szkoła była atrakcyjna dla uczniów, rozwijała ich pasje i zainteresowania. – podkreśla w wywiadzie dla gazety, Iwona Kwapisz.
Kierowanie grójeckim liceum to dla Iwony Kwapisz kolejny krok w karierze zawodowej. Przez ostatnie 10 lat była zastępcą Zbigniewa Krawczaka, który kierował LO w Grójcu przez ostatnie 12 lat.
POK

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 20 000 egz. ( 40 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty: 20.01, 3.02, 17.02

Lokalizacja