Wymieniając doświadczenia i pomysły

Wymieniając doświadczenia i pomysły

W gminie Belsk Duży zakończyły się wybory na sołtysów. Podczas spotkań z mieszkańcami wybrano dziesięciu nowych sołtysów, a dwudziestu czterech kontynuuje pracę na rzecz swoich społeczności.

W związku ze zbliżającym się Dniem Sołtysa wójt Władysław Piątkowski wspólnie ze Zbigniewem Byrskim - sołtysem sołectwa Wola Starowiejska, radnym i wiceprzewodniczącym rady gminy Belsk Duży zaprosili przedstawicieli sołectw do aktywnego uczestnictwa w życiu naszej gminy. Podczas zorganizowanego spotkania, połączonego ze szkoleniem z zakresu ochrony powietrza, sołtysi mieli możliwość integracji, wspólnej wymiany doświadczeń i nowych pomysłów. Na spotkaniu nie zabrakło Przewodniczącego rady gminy Bogusława Sikorskiego, sekretarz Renaty Ostatek, skarbnika Hanny Grotek, Marleny Dudek (kierownik referatu podatków i opłat), Arkadiusza Sołysiaka (inwestycje) i Karoliny Zaszewskiej (ochrona środowiska) oraz Emilii Tomasiak, koordynatora spotkania.
Sołtysowanie to praca przede wszystkim społeczna, a jednocześnie dająca wiele możliwości tym, którzy naprawdę chcą coś dla swojej miejscowości zrobić - podkreślali organizatorzy Dnia Sołtysa 2019.
Podczas zebrania nie zabrakło życzeń składanych na ręce sołtysów. Wójt Władysław Piątkowski na nową rozpoczynającą się kadencję życzył wszystkim, aby wieś dzięki nim kojarzyła się z nową jakością i aby nie brakowało sił, empatii do innych i cierpliwości podczas ciężkiej pracy, jaką jest praca sołtysa.

E. Tomasiak
Urząd Gminy Belsk Duży

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 20 000 egz. ( 40 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty: 20.01, 3.02, 17.02

Lokalizacja