Piękny jubileusz mieszkańca Wólki Łęczeszyckiej

Piękny jubileusz mieszkańca  Wólki Łęczeszyckiej

Z okazji 100 urodzin Stefana Rutki, mieszkańca naszej gminy, jubilata w dniu 12 listopada 2019 r. odwiedził wójt Władysław Piątkowski.

Życzenia zdrowia i pogody ducha składali mu także kierowniczka Urzędu Stanu Cywilnego Janina Ciamarczan oraz Krzysztof Murawski – przedstawiciel delegatury Urzędu Wojewódzkiego w Radomiu.
List gratulacyjny z okazji setnych urodzin od Premiera Mateusza Morawieckiego przekazał szef delegatury Urzędu Wojewódzkiego w Radomiu Krzysztof Murawski. Życzenia składali także przedstawiciele oddziału KRUS w Grójcu. Jubilat otrzymał od zaproszonych gości mnóstwo życzeń i kwiatów.
Wspólne spotkanie było doskonałą okazją do rozmowy i wspomnień. Pan Stefan Rutka całe swoje życie związany był z Wólką Łęczeszycką, gdzie prowadził gospodarstwo rolne, był strażakiem ochotnikiem, a także sołtysem. Dostojny jubilat doczekał się dwoje dzieci, pięcioro wnuków i ośmioro prawnuków. Obecnie mieszka u swojej córki w Grójcu. Jest samodzielny, lubi spacery w słoneczne dni i rozmowy z sąsiadami.
E. Tomasiak

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja