Medale od Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej

Medale od Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej

W dniu 21 listopada w Sali Ślubów Urzędu Stanu Cywilnego w Belsku Dużym wójt Władysław Piątkowski wręczył medale za długoletnie pożycie małżeńskie.

Odznaczenia te przyznawane są przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej i otrzymują je pary obchodzące złote gody.
W tym dniu odznaczeni zostali: Alina i Ireneusz Bałut, Janina i Henryk Dyga, Teresa i Wojciech Klepko, Wanda i Stanisław Kocewiak, Marianna i Wiesław Kot, Halina i Władysław Kudlak, Elżbieta i Konrad Luks, Maria i Marian Milczarek, Stanisława i Stefan Napiórkowscy oraz Elżbieta i Bogdan Puncewicz.
Życzenia kolejnych dni, miesięcy i lat pełnych szczęścia i radości, ciągłego uśmiechu na twarzy, jak również tego, aby cieszyć się życiem w każdym jego momencie, składał wójt Władysław Piątkowski.
Dostojnym jubilatom podczas uroczystości życzenia i gratulacje składali: przewodniczący rady gminy Bogusław Sikorski, sekretarz gminy Renata Ostatek oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Janina Ciamarczan. Dla świętujących swój jubileusz przygotowano słodki poczęstunek, nie zabrakło także symbolicznego toastu za ich zdrowie. Na zakończenie zebrani otrzymali z rąk wójta książki dr Remigiusza Matyjasa „Jesteśmy cząstką ojczyzny. Z patriotycznych tradycji gminy Belsk Duży” oraz przypinki z herbem Naszej gminy.
E. Tomasiak
Urząd Gminy Belsk Duży

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja