Rajpol z pucharem

Rajpol z pucharem

Ekipa Rajpolu okazała się najlepsza w I Gminnym Turnieju Halowej Piłki Nożnej pod patronatem honorowym wójta gminy Belsk Duży. Organizatorem był GKS Belsk Duży we współpracy z GOSIR-em.

Hala Sportowa GOSiR w Belsku Dużym zgromadziła w sobotnie popołudnie, 14 grudnia br. wielu fanów piłki nożnej. Na I Gminnym Turnieju Halowej Piłki Nożnej pojawiło się bowiem osiem drużyn. Każda z nich miała chrapkę na końcowy triumf, ale tylko jedna uniosła w górę okazały puchar za pierwsze miejsce.
Zmagania otworzył kierownik GOSiR, Marek Szewczyk, który powitał zgromadzone ekipy. Na otwarciu turnieju był również przewodniczący rady gminy Belsk Duży Bogusław Sikorski. Cieszył się on, że tak dużo drużyn odpowiedziało na zaproszenie organizatora. {…)
Na zakończenie odbyło się uroczyste wręczanie nagród. Puchary i dyplomy wręczał zawodnikom wójt gminy Belsk Duży Władysław Piątkowski. Piłkarzom i piłkarkom gratulował również prezes GKS Belsk Duży – Kamil Bocheński. Uhonorowano również Najlepszego Strzelca Turnieju – Karola Praska (9 bramek) oraz Bramkarza – Przemysława Załęskiego.(…)
Krzysztof Kowalski
GKS Belsk Duży

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja