Belsk Duży odwiedziła Anna Maria Wesołowska

Belsk Duży odwiedziła Anna Maria Wesołowska

24 lutego na zaproszenie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej i dzięki gościnności dyrekcji Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II, w Belsku Dużym pojawiła się Pani Anna Maria Wesołowska, sędzia w stanie spoczynku, osobowość telewizyjna znana z programu telewizyjnego „Sędzia Anna Maria Wesołowska”, autorka wielu publikacji i ekspert od przestępczości zorganizowanej.

Sędzia spotkała się z dziećmi i młodzieżą ze wszystkich szkół naszej gminy. Wykłady przygotowane dla młodszych i starszych uczniów w ciekawy sposób uświadamiały młodym ludziom, że to, co jest dla nich dowcipem, wybrykiem i żartem, może stać się przestępstwem zagrożonym karą. Wypełnione były także ciekawymi przykładami z długoletniej pracy na sali rozpraw.
Popołudniowe spotkanie było przeznaczone dla przedstawicieli służb działających na terenie gminy na rzecz rodziny tj. pracowników Urzędu Gminy, GOPS, policji, nauczycieli czy kuratorów. Szczególnie oczekiwani byli rodzice oraz dziadkowie. Po każdym wykładzie była również możliwość zrobienia zdjęcia z Sędzią czy wzięcia autografu.
Katarzyna Rupiewicz

Wydarzenie powstało w ramach realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkotykowych, a finansowane było ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja