Trening z gwiazdą siatkarstwa

Trening z gwiazdą siatkarstwa

W środę 26 lutego młodzież z gminy Belsk Duży mogła spotkać się z gwiazdą światowej ligi piłki siatkowej Michałem Bąkiewiczem.

Dzięki zaangażowaniu Krzysztofa Małachowskiego ze „Stowarzyszenia Kibicuj z Klasą”, kierownictwa Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz trenerów Gminnego Uczniowskiego Klubu Sportowego, a w szczególności Tomasza Wesołowskiego młodzież wzięła udział w niecodziennym treningu siatkarskim. Po jego zakończeniu młodzi sportowcy mieli możliwość zadania pytań swojemu gościowi na temat kariery sportowej oraz pracy w roli trenera reprezentacji Polski.
Michał Bąkiewicz powołany został w zeszłym roku na stanowisko trenera reprezentacji Polski juniorów. Absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego w najwyższej klasie rozgrywek ligowych reprezentował barwy klubów: AZS Częstochowa, PGE Skra Bełchatów, AZS Olsztyn. Z każdym z tych klubów sięgał po medale, puchary i pozycje medalowe w europejskich pucharach.
W jego dorobku są cztery mistrzostwa Polski, pięć wicemistrzostw, dwa medale brązowe, trzy Puchary Polski, srebrne medale Ligi Mistrzów i Klubowych Mistrzostw Świata. Z pierwszą reprezentacją Polski zdobył wicemistrzostwo świata (2006), mistrzostwo Europy (2009) i brązowy medal Ligi Światowej (2011).
Urząd Gminy Belsk Duży
E. Tomasiak
Foto: K.Kowalski

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja