Pierwsza edycja Belskiej Ligi Siatkówki 2019/2020 zakończona

Pierwsza edycja Belskiej Ligi Siatkówki 2019/2020 zakończona

W sobotnie popołudnie belska hala GOSIR gościła uczestników pierwszej edycji Belskiej Ligi Siatkówki. Zgodnie z przyjętym scenariuszem w pierwszej kolejności wręczono puchary dla najlepszych ekip w poprzednich rozgrywkach.

W pierwszej edycji BLS najlepszą drużyną okazał się zespół Chassmi Kibice Lubię Belsk Duży, który bez straty seta zwyciężył we wszystkich rozegranych meczach. Drugie miejsce zajęła ekipa Setkarzy, a trzecie Przyjaciół. Najbardziej wartościowym zawodnikiem wybrany został Michał Bińczyk z Chassmi, który otrzymał statuetkę MVP.
W konkursie „wbijania siatkarskich gwoździ” (najbardziej efektowany atak) zwyciężył Bartek Krężelewski z Chassmi przed Kamilem Michalakiem z drużyny Setkarzy i Michałem Bińczykiem z Chassmi.
W imieniu wójta gminy Belsk Duży Władysława Piątkowskiego puchary, medale oraz nagrody indywidualne wręczył pomysłodawca Belskiej Ligi Siatkówki,  Marek Szewczyk - kierownik Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Belsku Dużym.
Klasyfikacja końcowa:
1. Chassmi Kibice Lubie Belsk Duży
2. Setkarze
3. Przyjaciele
4. Zero Pojęcia
5 Marceli Team
Sobotnie spotkanie zakończył mecz pokazowy zwycięzcy ligi Chassmi Kibice Lubie Belsk Duży kontra drużyna Reszta Świata złożonej z zawodników biorących udział w tegorocznych rozgrywkach. Mecz obfitował w wiele ciekawych akcji i był okazją do zaprezentowania pełni siatkarskich umiejętności bez presji wyniku. Jak przystało na pokazowy mecz przyjaźni, spotkanie zakończyło się nietypowym wynikiem 2:2 (25:20, 19:25, 25:17, 19:25).
Sędzią główną BLS była Iga Czernicka, której składamy szczególne podziękowania za profesjonalizm, bezstronność  i trafne sędziowskie decyzje.
Zespół GOSiR w Belsku Dużym gratuluje wszystkim zawodnikom sportowej walki i siatkarskich umiejętności. Szczególne podziękowania kierujemy do Krzysztofa Małachowskiego za pomoc w organizacji ligi i inspiracje do dalszych działań.
Mamy nadzieje, że po wakacjach ruszymy z drugą edycją Belskiej Ligi Siatkówki, a zmagania zawodników będą oklaskiwane przez liczną publiczność, której obecnie nam brakowało z uwagi na wprowadzone rygory sanitarno - epidemiczne.
GOSiR Belsk Duży

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja