Jasieniecki Mini Mundial już za nami!

Jasieniecki  Mini Mundial już za nami!

W piękną, słoneczną sobotę 16 czerwca w Jasieńcu odbył się Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka.

Wszyscy uczestnicy mogli w tym dniu znaleźć coś dla siebie, bowiem atrakcji nie brakowało. Pewnie, dlatego boisko Gminnego Klubu Sportowego Kraska w mgnieniu oka wypełniło się tłumem rodziców ze swoimi pociechami. Gwoździem wydarzenia był Mini Mundial o Puchar Mirosława Maliszewskiego, posła na Sejm RP, który bacznie obserwował rozgrywki, a na koniec każdemu zawodnikowi wręczył pamiątkowy medal, a zwycięskim drużynom puchary. W zawodach wzięło udział 116 zawodników, którzy utworzyli 12 zespołów identyfikujących się z krajami biorącymi udział w Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej w Rosji. I miejsce zdobyli Niemcy (GKS Kraska Jasieniec), II miejsce Portugalia (LZS Magnuszew), a na III miejscu uplasowała się Nigeria (GKS Mazowsze Grójec).
Kolejną atrakcją tego dnia była loteria fantowa, w której nagrody główne ufundowała radna gminna – Marta Cytryńska. Każdy los był wygrany i pewnie, dlatego rozeszły się one między dziećmi jak ciepłe bułeczki. Wśród najatrakcyjniejszych wygranych czekały na pociechy: tablet, głośniki bezprzewodowe, gamepady, powerbanki, słuchawki bezprzewodowe dla graczy, skarbonki oraz zestawy do kolorowania i poczytania, a także krzewy ufundowane przez Gospodarstwo Szkółkarskie Łazuccy.
Dodatkową atrakcją były dmuchańce, takie jak wielka zjeżdżalnia, tor przeszkód i zamek dla młodszych dzieci, a także euroungee. Dzieciaki szalały na nich do późnych godzin wieczornych. Nie zabrakło również Śnieżki, która zapewniała dzieciom mnóstwo atrakcji w postaci malowania twarzy i innych animacji.  Zabawie towarzyszył także Klaun, u którego pociechy mogły zamówić sobie wymarzone zwierzątko skręcone z balonów.
Przez cały czas towarzyszyła nam Ochotnicza Straż Pożarna z Jasieńca, która zaprezentowała swój strażacki sprzęt, a także zapewniła ochłodę w ten upalny dzień w postaci kurtyny wodnej.
Tak przednia zabawa nie byłaby możliwa gdyby nie hojność sponsorów, którym za pomoc rzeczową i finansową serdecznie dziękujemy: SGPO Nasz Sad, Fruit Group Sp. z o.o., Agrosimex, GPO Viktoria, Tłocznia soków Gwiazda, Przewozy Pałczyński, Michowska Anita, Beata i Sylwester Magdziarz, Stacja Paliw Jasieniec, Bank Spółdzielczy w Jasieńcu, Dariusz i Aneta Górka, Tomasz Skowron, Kancelaria Podatkowa Abakus Sp. z o.o., Sklep Spożywczy Beata i Zenon Sarniak.

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 20 000 egz. ( 40 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty: 20.01, 3.02, 17.02

Lokalizacja