Zmiana warty na stanowisku skarbnika

Zmiana warty na stanowisku skarbnika

28 grudnia 2018 r. na zasłużoną emeryturę odeszła Elżbieta Krawczyk – wieloletnia skarbnik gminy Jasieniec.

Swoim zaufaniem obdarzał ją wójt i radni wszystkich poprzednich kadencji, tak, że stanowisko to piastowała nieprzerwanie przez 21 lat. Z ogromnym szacunkiem spotykała się również ze strony współpracowników, była bowiem jednym z najdłużej pracujących w jasienieckim magistracie urzędników i sprawy zarządzania finansami gminy nie miały dla niej żadnych tajemnic. Jak sama powiedziała, podczas pożegnalnego spotkania, tu spędziła większą część swojego życia. Bywały chwile trudne, ale i radosne: z pozyskanych dotacji, z nowych inwestycji, z każdego absolutorium, którym rada, udzielając go ówczesnemu wójtowi, doceniała także, a może przede wszystkim jej wytężoną pracę. Dziękujemy pani Eli za te wszystkie lata. Życzymy zdrowia, radości, spełnienia marzeń i realizacji wszystkich planów, które wiąże z zasłużoną emeryturą.
Tego samego dnia na wniosek wójta gminy Jasieniec Marty Cytryńskiej rada gminy Jasieniec na stanowisko skarbnika powołała Anetę Kwiatkowską – dotychczasową zastępczynię pani Elżbiety. Pani Aneta ma niewiele ponad 40 lat i mieszka z rodziną w Jasieńcu. Pracę w Urzędzie Gminy Jasieniec rozpoczęła w  2003 roku jako stażystka, aby z czasem, już jako urzędnik, awansować na kolejne stanowiska w hierarchii zarządzania gminnymi finansami. Ukończyła studia ekonomiczne z zakresu finansów i gospodarki komunalnej na Politechnice Radomskiej, a także wiele kursów i szkoleń z zakresu księgowości, budżetu, podatku VAT.
Serdecznie gratulujemy pani Anecie i życzymy powodzenia na tak odpowiedzialnym stanowisku. Mając świadomość wagi obowiązków, jakich się podjęła, życzymy satysfakcji z wykonywanej pracy oraz sukcesów, które z pewnością przełożą się na dobro gminy Jasieniec.                                             

IML

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 20 000 egz. ( 40 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty: 20.01, 3.02, 17.02

Lokalizacja