Hej, kolędo leć ponad światem

Hej, kolędo leć ponad światem

Święto Objawienia Pańskiego, popularnych Trzech Króli to już tradycyjna okazja do spotkania się wszystkich mieszkańców gminy Jasieniec przy wspólnym kolędowania.

W gościnnych progach Publicznej Szkoły Podstawowej im. Juliana Suskiego, na pięknie udekorowanej scenie już po raz XV zabrzmiały skoczne pastorałki i nostalgiczne kolędy śpiewane przez dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów.
Jak co roku na scenie nie mogło zabraknąć przedszkolaków z Jasieńca i Zbroszy Dużej, chórów szkolnych z obydwu gminnych podstawówek, Gminnej Orkiestry Dętej OSP Jasieniec, chóru i scholii parafialnej z Boglewic, seniorów z klubu Złota Jesień z Jasieńca oraz chóru seniorek z Błędowa, jasienieckich rodziców oraz solistów, którzy na to doroczne wydarzenie przygotowali wyjątkowe aranżacje kolęd i pastorałek. Po raz pierwszy w roli gospodyni wieczoru, wspólnie z dyrektor PSP w Jasieńcu Aliną Jarosz wystąpiła wójt gminy Jasieniec Marta Cytryńska, która wprowadziła zebranych w kolędowy klimat wieczoru i zachęcała do wspólnego śpiewania. Na widowni, wśród ogromnych rzeszy mieszkańców zasiedli również przedstawiciele rady gminy Jasieniec, księża z parafii w Jasieńcu i w Boglewicach, dyrektorzy placówek oświatowych, a także poseł na Sejm RP Mirosław Maliszewski. Koncert poprowadzili Katarzyna Barszcz – przewodnicząca rady rodziców i Paweł Wydrych – nauczyciel muzyki w PSP Jasieniec.
IML

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 20 000 egz. ( 40 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty: 20.01, 3.02, 17.02

Lokalizacja