Kultura, promocja i aktywizacja = dotacja!

Kultura, promocja i aktywizacja = dotacja!

Gmina Jasieniec zdobyła dofinansowanie w wysokości 30 tys. zł na współorganizację Pikniku Rodzinnego „Spotkajmy się nad stawami w Jasieńcu”.  Umowę w tej sprawie podpisała w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego wójt gminy Jasieniec Marta Cytryńska.

Zarząd Województwa Mazowieckiego docenił tym samym starania gminy Jasieniec związane z realnym wsparciem Pikniku, jak również rzeczową argumentację zawartą we wniosku o dotację.
– Bardzo cieszy mnie informacja, że udało nam się pozyskać tego rodzaju, konkretną pomoc finansową. Niezwykle istotne znaczenie ma tu także fakt, że Piknik Rodzinny „Spotkajmy się nad stawami w Jasieńcu” to cykliczne, duże wydarzenie kulturalno-społeczne, łączące szeroką promocję artystyczną z integracją rodzinną i społeczną. A zatem inicjatywa, która nie tylko aktywizuje mieszkańców gminy Jasieniec i ich jednoczy, lecz jednocześnie jest jedną z naszych wizytówek promocyjnych – zaznacza wójt Marta Cytryńska.
Piknik Rodzinny „Spotkajmy się nad stawami w Jasieńcu” planowany jest na 24 sierpnia. Podczas imprezy wystąpią zarówno miejscowi wykonawcy, jak i bardziej znane zespoły muzyczne. To również święto promujące sadownictwo, lokalną sztukę, rzemieślnictwo oraz produkty. Z pewnością nie zabraknie także różnego rodzaju atrakcji dla dzieci i rodzin. 
Szymon Woźniak

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja