Poświętują z Dodą

Poświętują z Dodą

Tegoroczną gwiazdą Święta Warki będzie Doda, która razem z zespołem Virgin wystąpi na wareckiej scenie w sobotę 14 września.

Miasto przygotowuje się do kolejnej edycji Święta Warki. Tegoroczną zabawę otworzy występ radomskiego zespołu disco-polo Playboys. Grupa zdobyła największą popularność na ogólnopolskiej arenie disco polo dzięki piosence „Lejde”. Pozostałe ich najbardziej znane utwory to:  „Wyśmienicie”, „Zwariowałem”, „Fajna jest ta dziewczyna”, „Tylko Ty”,  „Jak to się stało”, „Nasza Noc” oraz najnowszy utwór „Będę Twoim King Kongiem”. Zespół tworzy trzech młodych muzyków, Kuba (lider), Kuba (perkusista) oraz Przemek (gitarzysta). Będą oni bawić mieszkańców Warki od godziny 17.00. Jako kolejna na scenie wystąpi grupa coverowa „Hit Boyz”, która utrzyma disco-polowy klimat wareckiego święta. Zespół zaśpiewa takie utwory jak „Jesteś szalona”, „Ona tańczy dla mnie”, Wymarzona”, „Ruda tańczy jak szalona”.
Gwiazdą sobotniego wieczoru będzie Dorota Rabczewska, Doda, która zaśpiewa z zespołem Virgin. Będzie to jeden z jej pożegnalnych koncertów jakie zagra grupa na tegorocznej trasie koncertowej. Doda bowiem kończy śpiewanie z Virgin. Jej występ poprzedzą największe hity grupy Lady Pank, a zaprezentuje je zespół coverowy „Tacy sami”.
Virgin to polski zespół pop-rockowy stworzony w 2000 przez Tomasza Luberta, rozwiązany po siedmiu latach. W 2014 roku zespół ogłosił chwilową reaktywację, a w 2016 – pełny powrót do współpracy i premierę nowej płyty. Wokalistką zespołu jest Doda, która w 2004 roku wydała z zespołem album „Bimbo”, który przyniósł pierwszy duży przebój „Dżaga”. Promowały go również piosenki „Kolejny raz” oraz „Nie zawiedź mnie”. Potem Virgin otrzymał nagrodę na Sopot Festival 2005, Słowik Publiczności za piosenkę „Znak pokoju”. Sopocki festiwal i nagroda sprawiły, że o Dodzie zrobiło się głośno. Kilka miesięcy po festiwalu premierę miała trzecia płyta Virgin „Ficca”, którą obok wspomnianego „Znaku pokoju” promowała piosenka „2 bajki”. 10 listopada 2016 roku ukazała się czwarta płyta zespołu zatytułowana „Choni”. Album był promowany przez single „Niebezpieczna kobieta”, który pojawił się również na oficjalnej ścieżce dźwiękowej do filmu pt. „Pitbull”. Niebezpieczne kobiety Patryka Vegi, „Kopiuj-wklej” i „Sens”.
Tegorocznemu Świętu Warki będą tradycyjnie towarzyszyły kiermasze, wesołe miasteczko oraz pokaz sztucznych ogni.

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 03 czerwiec 2019 22:00
Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja