Zakończenie roku szkolnego, najlepsi uczniowie z Nagrodami Wójta

Zakończenie roku szkolnego, najlepsi uczniowie z Nagrodami Wójta

W szkołach podstawowych w Jasieńcu i Zbroszy Dużej odbyło się zakończenie roku szkolnego 2019/2020. Niestety, okoliczności epidemiczne spowodowały, że ze względów bezpieczeństwa – w przeciwieństwie do ubiegłego roku – uroczystości miały skromny, symboliczny charakter, w kontekście frekwencji.

Uczestniczyli w nich uczniowie klas ósmych, w tym ci, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce i wzorowo wypełniali swoje oświatowe obowiązki. Z tej okazji, doceniając ich starania oraz wielki potencjał i zdolności, otrzymali oni Nagrody Wójta Gminy Jasieniec: specjalnie zamówione na tę okazję zestawy multimedialne (projektor + głośnik Bluetooth z subwooferem) z logo gminy Jasieniec. To bardzo praktyczny, wielofunkcyjny sprzęt, który może posłużyć nie tylko jako dodatkowe, nowoczesne narzędzie edukacji, lecz także, w chwilach zasłużonego odpoczynku, umilić czas i stać się częścią kina domowego, źródłem muzyki czy też urządzeniem wokalnym do karaoke
Nagrody Wójta Gminy Jasieniec otrzymali:
1) Julia Wrzosek (PSP Zbrosza Duża)
2) Weronika Bogusz (PSP Jasieniec)
3) Małgorzata Szulczyk (PSP Jasieniec)
4) Weronika Woldon (PSP Jasieniec)
Wszystkim uczniom życzymy udanych wakacji, dużo zdrowia, wytrwałości, optymizmu, oraz tego, by dalsze zdobywanie wiedzy było fascynującą przygodą i pomogło Wam rozwinąć najpiękniejsze pasje.
Za ten niełatwy rok szkolny pragniemy też podziękować wszystkim pracownikom zatrudnionym w oświacie, w tym nauczycielom, oraz rodzicom. Dziękujemy za Waszą pracę, siłę i serce.
Szymon Woźniak

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja