Nowoczesna odzież bojowa dla OSP pozyskana!

Nowoczesna odzież bojowa dla OSP pozyskana!

Dzięki złożonym w odpowiednim czasie wnioskom, gminie Jasieniec udało się zdobyć z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego kolejne bardzo praktyczne i potrzebne wsparcie rzeczowe dla wszystkich gminnych OSP, w postaci 20 kompletów nowoczesnych mundurów bojowych NOMEX wraz z rękawicami.

Była to już trzecia dostawa sprzętu pozyskanego przez gminę Jasieniec dla OSP. Na stan wszystkich gminnych straży pożarnych trafiły, w pierwszej kolejności, hełmy z latarkami i buty. Następnie OSP Jasieniec, jako jednostka należąca do KSRG, uzyskała - dzięki działaniom gminy - środki ochronne przeciw COVID-19.
Tym razem strażacy otrzymali z kolei 20 kompletów nowoczesnych ubrań bojowych typu NOMEX.
Wyposażenie jednostek w specjalistyczną odzież zwiększy ich efektywność działania. Nowa odzież sprawi, iż OSP z terenu gminy będą mogły bezpieczniej i skuteczniej udzielać pomocy ofiarom różnego rodzaju zdarzeń/wypadków (w czasie akcji ratunkowych bardzo ważnym elementem jest przecież zapewnienie strażakom niezbędnej ochrony i odpowiedniej jakości sprzętu). Efektywniejsze działanie strażaków przełoży się na wzrost bezpieczeństwa mieszkańców.
Szymon Woźniak

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja