Mistrzowie wędki nad zalewem

Mistrzowie wędki nad zalewem

W niedzielę 24 września 2017 roku odbyły się Otwarte Zawody Wędkarskie Spławikowe o Puchar Dyrektora Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury.

Organizatorami zawodów byli Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, Polski Związek Wędkarski i Koło Wędkarskie KARAŚ. Pomimo deszczowej pogody do zawodów przystąpiło dwunastu wędkarzy. Rywalizacja rozpoczęła się o siódmej rano nad zalewem w Mogielnicy i potrwała do godziny trzynastej. Rywalizacja przebiegała w miłej i koleżeńskiej atmosferze. W ogólne klasyfikacji zawodów pierwsze miejsce zajął Bogdan Białoszyński, drugie Piotr Muranowicz, trzecie ex aequo Cezary Potrzebowski i Paweł Dąbkowski, czwarte Marcin Komorowski piąte Jan Binkiewicz a szóste Wiesław Dąbrowski. Pierwsza szóstka otrzymała pamiątkowe dyplomy, a wędkarze, którzy znaleźli się na podium ponadto zostali uhonorowani pucharami i ciekawymi nagrodami rzeczowymi. Jeden z uczestników zawodów Bogdan Białoszyński w ramach dodatkowej atrakcji ufundował nagrodę w postaci kołowrotka. Kołowrotek w wyniku przeprowadzonego losowania wśród uczestników zawodów wygrał Jan Binkiewicz.

Na zakończenie zawodów organizatorzy przygotowali dla uczestników ognisko, przy którym mogli zjeść kiełbaskę i porozmawiać o swojej pasji.

MGOK

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 20 000 egz. ( 40 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty: 20.01, 3.02, 17.02

Lokalizacja