Rekordowa zbiórka

Rekordowa zbiórka

Dzięki hojności mieszkańców gminy i miasta Mogielnica wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebrali 37 198,46 zł.

Tradycyjnie sztab zawiązał się w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Mogielnicy przy serdecznym wsparciu dyrektor Jolanty Tomczyk. Współorganizatorem akcji był Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, któremu dziękujemy za udostępnienie sali widowiskowej na Koncert Finałowy. Do pracy sztabu przyłączyły się wszystkie szkoły z terenu gminy oraz szkoły z Przybyszewa i Goszczyna. Zakład cukierniczy „Ola” przekazał dla wolontariuszy pyszne ciasteczka, a dzięki właścicielom apteki „Alma” serwowane były gorące napoje.
Dzień finału był zimny i mokry, ale mimo wszystko wolontariusze pod opieką swoich rodziców oraz absolwentów liceum dzielnie kwestowali. W sztabie pracowali nauczyciele ZSO: Katarzyna Frączak-Bartuszek, Sylwia Janicka, Lidia Kosatka, Karolina Lewandowska-Górecka, Mirosława Koperska, Agnieszka Kostecka, z PSP nr 2 w Mogielnicy: Agnieszka Mikuła-Teklak, Edyta Łaski, z PSP w Borowem Małgorzata Katus, z PSP w Goszczynie Jolanta Pawłowska. Zapraszamy do obejrzenia tego, co działo się w sztabie w telewizji MazowieckaTV.
Koncert Finałowy uświetniły swoimi występami utalentowane dzieci i młodzież z ZSO w Mogielnicy pod czujnym okiem Iwony Pajewskiej, Iwony Wysockiej, Anny Królikowskiej, Martyny Majewskiej, Żanety Chaberskiej, Marioli Dudzińskiej, Romany Lipiec i Anny Lipiec. Na scenie wystąpiła grupa taneczna z PSP nr 2 w Mogielnicy przygotowana przez Agnieszkę Mikułę-Teklak, Stowarzyszenie „Przyszłość Naszych Dzieci”, grupa taneczna „Trzpioty”, Orkiestra Dęta z Mogielnicy, a nagłośnienie zorganizował Stanisław Kłujszo. Atmosfera była bardzo gorąca, sala pękała w szwach, tak dużo osób przyszło obejrzeć występy naszych milusińskich. Podczas licytacji wrzało na scenie i na widowni, publiczność wykazała się wielką hojnością. Już podczas koncertu okazało się, że pobiliśmy zeszłoroczny rekord. Po ostatecznym podliczeniu byliśmy wszyscy mile zaskoczeni naszym wynikiem. W dokonaniu rozliczenia za pomocą maszyn liczących wsparły nas panie z Banku Spółdzielczego w Białej Rawskiej oddział w Mogielnicy. Na koniec pieniądze zebrane przez nasz sztab zostały bezpiecznie przewiezione do wyznaczonego banku przez Karolinę Rutkowską z agencji ochrony Sokół.
Jesteśmy dumni i bardzo szczęśliwi. Dziękujemy pięknie wszystkim osobom, które wsparły nasz sztab. Będziemy grać do końca świata i jeden dzień dłużej.

Szef sztabu WOŚP w Mogielnicy
Agnieszka Kłujszo-Juścikowska

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja