Udany wieczór z kabaretem „Rewers”

Udany wieczór z kabaretem „Rewers”

22 lutego w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Mogielnicy wystąpił kabaret „Rewers” z Zielonej Góry. W skład grupy wchodzą: najstarszy, a zarazem najbardziej doświadczony na scenie kabaretowej Janusz Rewers, przepełniony spontanicznością i energią Maciej Wojciechowski oraz wnosząca dawkę urody i wdzięku na scenę Anna Olechowska.

Jest to jedna z niewielu na swój sposób wyróżniających się grup kabaretowych w Polsce. Spotykają się w niej różne pokolenia artystów, co daje mieszankę do tworzenia zabawnych treści oraz scen, które przyciągają uwagę widza. Kabaret „Rewers” w błyskotliwy i nieprzeciętny sposób komentuje sprawy społeczne i absurdy życia codziennego, co wraz z niebanalnym poczuciem humoru oraz artystyczną wyobraźnią daje efekt w postaci salw śmiechu i aplauzu ze strony widzów. Grupa wykorzystuje w swoich skeczach różne postacie m.in. lekarza czy księdza. Dzięki temu widz może się z nimi utożsamiać.
Wydarzenie to przyciągnęło dużą liczbę widzów, a po licznych salwach śmiechu oraz podwójnym bisie można wywnioskować, że występ bardzo spodobał się publiczności. Aktorzy na scenie angażowali również w wystąpienia osoby z widowni, co likwidowało barierę między grającymi a widzem, a zarazem powodowało zabawne sytuacje.
Wszyscy uczestniczący w wydarzeniu opuścili salę widowiskową z uśmiechem na twarzy i dobrym humorem.
W najbliższym czasie możemy spodziewać się kolejnych występów oraz spektakli organizowanych przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury.     
   

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja