Wakacyjny kurs pływania

Wakacyjny kurs pływania

Zakończyła się kolejne edycja „Kursu Pływania dla dzieci” organizowanego przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Mogielnicy.

Podobnie jak w 2018 roku zainteresowanie uczestnictwem było bardzo duże. W kursie wzięło udział ponad siedemdziesięcioro dzieci z terenu Gminy i Miasta Mogielnica.
Uczestnictwo w kursie pływania pozwala zwłaszcza najmłodszym na pierwszy kontakt i oswojenie się z wodą, starszym zaś na doskonalenie swoich umiejętności pływackich. Jest to również szansa na spędzenie czasu aktywnie ze swoimi rówieśnikami.
Zajęcia prowadzone były przez doświadczonych instruktorów w grupach podzielonych względem umiejętności uczestników.
Wakacyjny Kurs Pływania kolejny raz zakończył się sukcesem. Najmłodsi przełamali swoje lęki i obawy przed wodą, starsi, bardziej doświadczeni poprawili swoją technikę i umiejętności. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe certyfikaty ukończenia kursu przygotowane przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Mogielnicy, natomiast instruktorzy sprawili swoim podopiecznym niespodziankę wręczając każdemu słodki upominek. Kurs pływanie nie mógłby się odbyć bez wsparcia dyrekcji Kompleksu Sportowego im. Jana Pawła II w Mogielnicy, która zapewniła uczestnikom nieodpłatny wstęp na basen.

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja