W Mogielnicy pożegnaliśmy lato

W Mogielnicy pożegnaliśmy lato

W ostatnią sobotę sierpnia na terenie rekreacyjnym nad zalewem w Mogielnicy odbył się koncert „Pożegnanie Lata”.

Pierwszym artystą, jaki pojawił się tego dnia na scenie, był zespół „Stars Roxette Tribute Band”.  Jest to grupa wykonująca utwory legendarnego szwedzkiego duetu Roxette. Na scenie nie zabrakło też dzieci i młodzieży z terenu gminy Mogielnica, a jako pierwsze zaprezentowało się Studio Tańca i Akrobatyki „Trzpioty”. Młodzi tancerze na co dzień ćwiczący w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury po raz kolejny udowodnili, że są w dobrej formie i niewątpliwie szlifują swój warsztat.
Po występach tanecznych sceną zawładnęła Dziecięco-Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Mogielnicy. To od nich wszystko się zaczęło. Pierwsza impreza pod nazwą Pożegnanie lata odbyła się na Pl. Dół w Mogielnicy i miała na celu promować twórczość lokalnej społeczności. Jedyną gwiazdą wtedy była właśnie Dziecięco-Młodzieżowa Orkiestra Dęta. Dzisiaj, mimo transformacji i zmian w składzie osobowym orkiestry, po raz kolejny pokazała, że potrafi dać ciekawy koncert i zaskoczyć publiczność.
Jest już swego rodzaju tradycją, że w trakcie „Pożegnania Lata” wręczane są puchary dla uczestników Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Mogielnica. W tym roku odbyła się już dziewiąta edycja turnieju indywidualnego i piąta edycja turnieju deblowego. Nagrody zwycięzcom wręczał Przyjaciel Gminy i Miasta Mogielnica Dariusz Grabowski oraz Burmistrz Sławomir Chmielewski. Około godziny dwudziestej na scenie pojawił się zespół Farba znany między innymi z takiego utworu jak „Chcę tu zostać”. Wokalista Joanna Kozak porwała publiczność swoim wyjątkowym głosem i temperamentem. Następnie na scenie pojawiła się grupa disco polo Cliver, która skutecznie rozruszała miłośników polskiej muzyki tanecznej. Zespół cieszący się dużą popularnością na rynku muzyki disco polo swoją energią i charyzmą mile zaskoczył zarówno publiczność, jak i organizatorów.

Ostatnio zmienianyczwartek, 14 listopad 2019 11:54
Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja