Z orkiestrą kolędowanie, dzieciom pomaganie

Z orkiestrą kolędowanie, dzieciom pomaganie

22 grudnia 2019 roku w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Mogielnicy odbył się koncert kolęd Dziecięco Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Mogielnicy.

W tym roku koncert ten miał wyjątkowy charakter i osobliwy tytuł „Z orkiestrą kolędowanie, dzieciom pomaganie”. Jest już tradycją, że w okresie Świąt Bożego Narodzenia mogielnicka orkiestra gra kolędy i pastorałki dla rodzin, przyjaciół orkiestry i wszystkich mieszkańców gminy Mogielnica. Wyjątkowość tego koncertu polegała na tym, że przy okazji występu została przeprowadzona zbiórka na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia „Przyszłość naszych dzieci”. Licznie przybyła widownia miała okazję wysłuchać przygotowanego specjalnie na tą okazję repertuaru kolęd i pastorałek. Jak zwykle orkiestra zaskoczyła publiczność nowymi aranżacjami utworów, a także wprowadzeniem do programu nowych instrumentów takich jak ukulele, gitara elektryczna, co było ciekawym doświadczeniem muzycznym. Nie zabrakło występów wokalnych a przede wszystkim zaprzyjaźnionej scholi parafialnej Rozśpiewane Florianki.
W imieniu Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury oraz samorządu lokalnego, serdecznie dziękujemy za wspaniały występ i miłą atmosferę.
MGOK

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja