Eko-Serce dla przyszłości

Eko-Serce dla przyszłości

9 czerwca, w centralnej części mogielnickiego rynku, stanęło Eko-Serce – projekt zrealizowany z inicjatywy Stowarzyszenia „Przyszłość Naszych Dzieci”, w ramach prowadzonej przez organizację „Zakręconej Akcji”.

Pomysł Eko-Serca zrodził się z potrzeby ułatwienia przekazywania plastikowych korków przez osoby chcące wesprzeć działalność naszej organizacji. Dochód ze sprzedaży zasili nasz skromny budżet i pozwoli na częściowe sfinansowanie rehabilitacji i terapii niepełnosprawnych podopiecznych Stowarzyszenia. Dodatkowo inicjatywa ta promuje segregację odpadów jako ekologiczne podejście do naszego otoczenia.
Instalacja to efekt wspólnej pracy Państwa Iwony i Piotra Kudlaków oraz Pana Konrada Brelskiego, którym jesteśmy ogromnie wdzięczni za zaangażowanie i wysiłek włożony w wykonanie Eko-Serca.
Dziękujemy również Burmistrzowi Gminy i Miasta Mogielnica, Panu Sławomirowi Chmielewskiemu oraz Dyrekcji i Pracownikom ZGKiM w Mogielnicy za pomoc w realizacji projektu.
Mamy nadzieję, że nasze Eko-Serce będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców gminy i innych osób, które zechcą zasilić je kolorowymi korkami.
Wspierając naszą akcję, dajecie Państwo szansę na lepszą przyszłość naszych niepełnosprawnych podopiecznych.
Z wyrazami wdzięczności,
Zarząd Stowarzyszenia
„Przyszłość Naszych Dzieci”

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja