Jedna na sprzedaż, druga do nabycia

Jedna na sprzedaż, druga do nabycia

Jedna z gminnych działek w Mogielnicy zostanie wystawiona na sprzedaż. Samorząd postara się natomiast nabyć inną nieruchomość.

29 lipca, w trakcie sesji, rada miejska jednogłośnie wyraziła zgodę na sprzedaż 6-arowej działki znajdującej się przy ul. Wolskiej w Mogielnicy. Na posesji znajduje się dom w złym stanie technicznym. Jak poinformował burmistrz Sławomir Chmielewski, poprzedni właściciele nieruchomości zrzekli się do praw do niej na rzecz gminy (nieruchomość była zadłużona). W ten sposób weszła ona do zasobów mogielnickiego samorządu.
Na tej samej sesji radni wyrazili też zgodę na nabycie innej nieruchomości. Jest to 18-arowa działka w Wólce Gostomskiej, umiejscowiona tuż przy budynku Ochotniczej Straży Pożarnej. Posesja obecnie znajduje się w zasobach Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa (KOWR). Gmina wystąpi o bezpłatne nabycie nieruchomości z przeznaczeniem na plac zabaw.
Powstała już koncepcja zagospodarowania terenu przy OSP. Zostanie tam ulokowana m. in. piaskownica, huśtawka oraz kilka elementów tzw. siłowni zewnętrznej (orbitrek, biegacz, rowerek).

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja