Ćwiczenia jednostek OSP z terenu gminy Mogielnica

Ćwiczenia jednostek OSP z terenu gminy Mogielnica

23 września zostały rozdane nagrody w postaci węży tłocznych dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Mogielnica, za udział w ćwiczeniach udoskonalających.

W tym roku w naszej gminie ze względu na panującą epidemię manewry były przeprowadzone w każdej jednostce indywidualnie. Założenia do ćwiczeń były zaczerpnięte z regulaminu zawodów sportowo–pożarniczych Ochotniczych Straży Pożarnych. Konkurencja pierwsza, ćwiczenie bojowe, polegająca na rozwinięciu linii gaśniczej tj. z jednego węża W75 od samochodu do rozdzielacza i od rozdzielacza po dwa odcinki W52 do prądownicy, poprzez podanie prądów wody  przewrócenie pachołków. Jednostki całość ćwiczenia nagrywały na nośnik multimedialny i dostarczyły do Zarządu Gminnego ZOSP RP, gdzie był oceniany przez powołaną komisję. Celem ćwiczeń było przypomnienie i doskonalenie umiejętności podczas realnych działań ratowniczo–gaśniczych.
Przekazanie węży dla uczestników ćwiczeń w imieniu burmistrza Gminy i Miasta w Mogielnicy Sławomira Chmielewskiego dokonał komendant gminny ZOSP RP w Mogielnicy Jan Bilski.

Jan Bilski

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja