Boisko gotowe do gry

Boisko gotowe do gry

Odbiór nowego boiska wielofunkcyjnego wraz z siłownią zewnętrzną przy Liceum Ogólnokształcącym w Nowym Mieście nad Pilicą.

W ramach prowadzonych inwestycji na terenie Nowego Miasta nad Pilicą wybudowano boisko wielofunkcyjne wraz z siłownią zewnętrzną. Znajduje się ono przy Liceum Ogólnokształcącym (ulica Ogrodowa).
W ramach wykonanych prac wybudowano trzy boiska: boisko do piłki ręcznej o polu gry 40 m x 15 m, boisko do piłki koszykowej o polu gry 20 m x 15 m, dwa boiska do piłki siatkowej o polu gry 9 m x 18 m oraz rozbieg do skoku w dal. Boiska wykonane są z nawierzchni syntetycznej poliuretanowej natryskiwanej w kolorze czerwonym, zielonym i niebieskim. Wykładzina ta spełnia warunek zapobiegania urazom w trakcie wykonywania ćwiczeń sportowych. Boisko ogrodzone jest z czterech stron piłkochwytami wysokości 6 m.
Natomiast wybudowana siłownia plenerowa posiada 4 urządzenia na trawniku. Są to: prasa nożna podwójna, drążki do przewrotów, biegacz podwójny oraz wyciąg górny & motyl.
W dniu 3 sierpnia br. dokonano odbioru końcowego zrealizowanego zadania. W odbiorze udział wzięli: burmistrz miasta i gminy Mariusz Dziuba, przewodniczący rady miejskiej Tomasz Pietrucha, radna rady miejskiej Iwona Lepa, pracownicy Urzędu Miasta i Gminy, wykonawca oraz pracownicy szkoły.
Jest to kolejny obiekt sportowy na wysokim poziomie na terenie naszej gminy. Lokalizacja boiska przyczynia się do poprawy infrastruktury oraz tworzy kompleks do gier zespołowych. Mamy nadzieję, że nowe boisko będzie służyło młodzieży przez wiele lat.

UMiG

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 20 000 egz. ( 40 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty: 20.01, 3.02, 17.02

Lokalizacja