Ferie zimowe za nami

Ferie zimowe za nami

Ferie zimowe w Publicznej Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Ferie zimowe to wyczekiwany czas zimowego wypoczynku i wytchnienia od szkolnych obowiązków dla dzieci i młodzieży. Dla naszej szkoły ważne jest aby ten czas, nie zamienił się w nudę i bezczynność. Tym kierowali się nauczyciele w Publicznej Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Nowym Mieście nad Pilicą chcąc zapewnić atrakcyjną formę wypoczynku, dla uczniów klas I – VIII.
28 stycznia chętne osoby wyjechały na basen, a dzień później na lodowisko do Rawy Mazowieckiej. Podczas wycieczek naszym podopiecznym dopisywał dobry humor i nie opuszczał ich ani na moment. Dało się wyraźnie zauważyć, że dobrze zorganizowany czas, wspólnie spędzony z rówieśnikami dostarcza dzieciom wielu pozytywnych emocji. Podsumowaniem obu wyjazdów były wyczekiwane wizyty w popularnej restauracji McDonald’s.
Zdecydowano o takiej formie zagospodarowania czasu wolnego, gdyż uczniowie od lat ochoczo korzystali z takich propozycji. Celem zajęć było nie tylko rozwijanie aktywności i sprawności fizycznej, ale również integracja uczniów i pokazanie, iż nie potrzeba wiele, aby doskonale się bawić i nabywać nowe umiejętności. Tego typu inicjatywa okazała się dla niejednego uczestnika okazją do sprawdzenia swoich możliwości w tych dyscyplinach sportowych. Zajęciom towarzyszyła radość i zadowolenie z pożytecznie spędzonego czasu.
Nauczyciele Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Nowym Mieście, którzy też odpoczywają w tym czasie, chętnie i nieodpłatnie zgłosili się do pomocy w organizacji wyjazdów. Koszt wyjazdu  na basen i lodowisko łącznie z biletami wstępu dla dzieci pokrył Urząd Miasta i Gminy w Nowym Mieście nad Pilicą ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, za co serdecznie dziękujemy Mariuszowi Dziubie, burmistrzowi miasta i gminy.
PSP im. K. S. Wyszyńskiego

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 20 000 egz. ( 40 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty: 20.01, 3.02, 17.02

Lokalizacja