Ach, co to był za koncert…

Ach, co to był za koncert…

Piątego marca, w Nowym Mieście nad Pilicą odbył się koncert instrumentalno-wokalny w wykonaniu Bogdana Kierejszy, skrzypka, multiinstrumentalisty i kompozytora, twórcy muzyki do filmów reklamowych, programów telewizyjnych i teatralnych oraz Marcina Czyżewskiego – wokalisty, gitarzysty i kompozytora,  finalisty międzynarodowego Konkursu o Nagrodę Bursztynowego Słowika Sopot Festival TVN. Panowie podczas występu zaprezentowali ciekawy program artystyczny. Było to połączenie klasycznych skrzypiec z rockowym głosem i rockowym brzmieniem gitary.

Licznie zgromadzone panie powitał burmistrz miasta i gminy Mariusz Dziuba wraz z przewodniczącym rady miejskiej Tomaszem Pietruchą. Włodarz gminy złożył paniom serdeczne życzenia z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, natomiast przewodniczący odczytał list z życzeniami od posła do Parlamentu Europejskiego Zbigniewa Kuźmiuka oraz Marszałka Senatu RP Stanisława Karczewskiego.
Koncert był upominkiem od samorządowców Nowego Miasta nad Pilicą, który okazał się być bardzo trafnym pomysłem, ponieważ spotkał się z niezwykle entuzjastycznym przyjęciem licznej, nowomiejskiej publiczności i zakończył się owacjami na stojąco. 
Serdecznie dziękujemy sponsorom, którzy przyczynili się do tego, że ten piękny Międzynarodowy Dzień Kobiet mogliśmy tak świętować. Dziękujemy Panu Wojciechowi Orzeszkowi właścicielowi firmy Orzech i Bartoszowi Gulinie właścicielowi firmy BG Turbo za wsparcie finansowe. Za wsparcie przy organizacji słodkiego poczęstunku dla Pań dziękujemy firmom PHU Grosik oraz Groszek – Nowe Miasto nad Pilicą. 
Serdeczne podziękowania składamy Janinie Wyszkowskiej dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Nowym Mieście nad Pilicą, za pomoc w organizacji całego przedsięwzięcia i udostępnienie sali, Marcie Gonta-Głowackiej dyrektor MGOK za wsparcie techniczne przy nagłośnieniu koncertu, Krzysztofowi Witlibowi za obsługę nagłośnienia oraz Jarosławowi Gortatowiczowi dyrektorowi ZUK-u za wsparcie przy organizacji imprezy.
Serdecznie dziękujemy wszystkim Paniom za przybycie i mamy nadzieję na podobne spotkanie w przyszłym roku.
UMiG

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 20 000 egz. ( 40 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty: 20.01, 3.02, 17.02

Lokalizacja