Silna Polska

Silna Polska

W sobotę, 23 marca 2019 r. w Urzędzie Miasta i Gminy odbyło się otwarte spotkanie pod hasłem „Silna Polska w silnej Europie” z mieszkańcami miasta i gminy Nowe Miasto nad Pilicą.

Uczestniczyli w nim: marszałek senatu RP Stanisław Karczewski, poseł do Parlamentu Europejskiego Zbigniew Kuźmiuk, posłowie na Sejm RP Anna Kwiecień, Dariusz Bąk i Marek Suski, członkowie zarządu powiatu grójeckiego, radni rady miejskiej na czele z przewodniczącym Tomaszem Pietruchą oraz licznie zgromadzeni mieszkańcy gminy Nowe Miasto nad Pilicą. Spotkanie rozpoczął burmistrz Miasta i Gminy Mariusz Dziuba.
Podczas spotkania nasi goście poruszali tematy dotyczące bieżącej sytuacji panującej w kraju, jak również wiele ważnych kwestii związanych z wdrożeniem w życie programów społecznych. Przede wszystkim rozmawiano o tym jak powinna wyglądać pozycja Polski w Unii Europejskiej po wyborach do Parlamentu Europejskiego, które odbędą się 26 maja br.
Obecni na sali mieszkańcy zainteresowani przyszłością Polski w Unii Europejskiej zadawali pytania, na które nasi goście udzielili wyczerpujących odpowiedzi.
Dziękujemy wszystkim za obecność i zainteresowanie
UMiG

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja