Dzień Nowego Miasta za nami

Dzień Nowego Miasta za nami

W sobotę, 13 lipca w parku miejskim odbył się festyn letni, którego organizatorem był Urząd Miasta i Gminy w Nowym Mieście nad Pilicą. Impreza rozpoczęła się o godz. 17.00.

Jako pierwszy wystąpił Zespół Stars Tribute Band, który rozruszał uczestników imprezy największymi przebojami Zespołu Roxette. Kolejnym punktem programu był występ zespołu Noise, który zagrał utwory rockowe, co spotkało się z dużym zadowoleniem uczestników imprezy. Po występie zespołu, burmistrz miasta i gminy Mariusz Dziuba, przywitał przybyłych mieszkańców naszej gminy oraz gości, życząc wszystkim udanej zabawy.
Parę minut po godzinie 20.30 na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru – zwycięzca III edycji programu „The Voice Of Poland”, zwycięzca konkursu Super Debiuty 2014 podczas 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu oraz X edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, Mateusz Ziółko. Został on powitany głośnym aplauzem fanów. Artysta wykonał swoje najpopularniejsze utwory tj. „7 rzeczy”, „W płomieniach” czy „Bezdroża”. Koncert zaraził publiczność energią, która wręcz „tryskała” ze sceny. Wiele utworów artysta wykonał wspólnie z publicznością znającą na pamięć jego utwory. Była tez porcja świetnych coverów zespołów: A-ha, Queen, Michaela Boltona czy Czesława Niemena. Żywiołowa muzyka poruszyła z miejsc nowomiejską publiczność.
O godz. 22.20 na scenie pojawiła się gwiazda muzyki disco polo Etna. Koncert był przepełniony pozytywną energią i uśmiechem na twarzy, za sprawą charyzmatycznej wokalistki Joanny Kaczanowskiej – Etny, która wykonała wiele utworów, np. „Rolnik”, „Czekolada” czy „Drań”.
Wszystkie występy i koncerty wprowadziły licznie zgromadzoną publiczność w wesoły nastrój. Dzięki profesjonalnemu nagłośnieniu i widowiskowej oprawie świetlnej występy na długo zapadną nam w pamięci. Pomimo kapryśnej pogody, impreza była bardzo udana i zgromadziła tłumy uczestników.
Burmistrz miasta i gminy pragnie wszystkim serdecznie podziękować za obecność, dobrą i kulturalną zabawę, miłą rodzinną atmosferę i fantastyczny klimat, który panował podczas całej imprezy. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie Dnia Nowego Miasta, strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej, funkcjonariuszom policji, Zakładowi Usług Komunalnych i pracownikom odpowiedzialnym z ramienia urzędu.
Patronat medialny nad imprezą objęła gazeta „Jabłonka”.

Serdeczne podziękowania należą się również sponsorom imprezy, tj.:

1.Ditta Seria Edmund Pietrzak,
2.NOWOSTAL Sp. z o.o. Domaniewice,
3.Restauracja i hotel „Dworek nad Pilicą”,
4.UNIPLAST Zakład Tworzyw Sztucznych
w Sacinie,
5.PKO Bank Polski, Placówka przy
ul. Tomaszowskiej,
6.Bank Spółdzielczy w Przysusze,
7.Centrum Ogrodniczo-Rolne EGZO-BIS
Elżbieta Zientek,
8.AUTO-FELIX Jadwiga Sławińska,
9.Firma Folwark,
10.FHU ART.-MOT Leszek Rataj,
11.KP System. Chłodnictwo i Klimatyzacja. Biuro Rachunkowe Krzysztof Partyka,
12.Gminna Spółdzielnia Samopomoc
Chłopska Nowe Miasto nad Pilicą,
13.Restauracja „LEO”,
14.Kwiaciarnia „Wedding & Flowers”
Iwona Litwińska,
15. Supermarket Grosik,
16. AUTO-ZBYT Kazimierz Wasiak,
17.Autorska Pracownia Architektury,
MG Studio Projekt – Marcel Gil,
18.„DAX BUD” Iwona Cudzich.

UMiG

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja