Ponad 1,3 mln złotych dofinansowania dla gminy Nowe Miasto nad Pilicą

Ponad 1,3 mln złotych dofinansowania dla gminy Nowe Miasto nad Pilicą

W dniu 19 września 2019 r. w Starostwie Powiatowym w Radomiu burmistrz miasta i gminy Mariusz Dziuba uczestniczył w uroczystości wręczenia symbolicznych czeków na dofinansowanie realizacji zadań drogowych w ramach Funduszu Dróg Samorządowych. 

Podczas tej uroczystości z rąk Ministra Marka Suskiego przy udziale parlamentarzystów: poseł Anny Kwiecień, posła Andrzeja Kosztowniaka oraz wicewojewody Artura Standowicza, burmistrz miasta i gminy otrzymał symboliczny czek dla gminy Nowe Miasto nad Pilicą na dofinansowanie budowy, rozbudowy i przebudowę dróg lokalnych na terenie naszej gminy. Kwota dofinansowania wynosi 1 364 332,43 zł.
Celem Funduszu Dróg Samorządowych jest przede wszystkim podniesienie poziomu jakości życia społeczności lokalnych, zwiększenie efektywności instytucji publicznych poprzez rozwój bezpiecznej, spójnej, funkcjonalnej i efektywnej infrastruktury drogowej, a przede wszystkim poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego i parametrów technicznych lokalnej sieci drogowej.
Jest to kolejne wsparcie z Funduszu Dróg Samorządowych, które otrzymała nasza gmina.
Urząd Miasta i Gminy
w Nowym Mieście nad Pilicą

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja