Pierwszy Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej

Pierwszy Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej

10 października odbył się Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej. Szczególne święto całej społeczności szkolnej:  kadry pedagogicznej, pracowników administracji i obsługi, a także rodziców i uczniów.

Tegoroczne Powiatowe Święto Edukacji obchodzone było w  Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi. Oprócz nauczycieli, uczniów, rodziców i pracowników tamtejszej placówki obecni byli m.in. Poseł na Sejm RP Mirosław Maliszewski, Radny Sejmiku Województwa Leszek Przybytniak, Starosta Powiatu Grójeckiego Krzysztof Ambroziak, Wicestarosta Jolanta Sitarek, Członek Zarządu Powiatu Andrzej Zaręba, Radny Powiatu Jan Madej, Naczelnik Wydziału Edukacji i Zdrowia Starostwa Powiatowego Barbara Orłowska wraz z pracownikami wydziału,  dyrektorzy i przedstawiciele nauczycieli wszystkich placówek oświatowych  powiatu grójeckiego,  partnerzy którzy objęli swoim patronatem szkołę w Nowej Wsi.
Uroczystość składała się z kilku części, po powitaniu gości i okolicznościowych wystąpieniach skierowanych do społeczności szkolnej i wszystkich obecnych, miało miejsce podpisanie porozumień z firmami, które objęły swoim patronatem nowowiejską placówkę, następnie reprezentanci uczniów klas pierwszych złożyli ślubowanie. W kolejnej części Starosta i Wicestarosta wręczyli nagrody pieniężne Starosty Grójeckiego w dowód uznania za pracę dydaktyczną i wychowawczą dla dyrektorów i wyróżniających się swoją pracą w minionym roku nauczycieli.
Niejednokrotnie podczas tego dnia podkreślano  niezwykle ważną rolę nauczycieli i wszystkich zaangażowanych w pracę w szeroko pojętej oświacie dla tworzenia mądrego społeczeństwa obywatelskiego.
W tym dniu nagrody dla swoich pracowników przygotowała również dyrektor CKZiU Anna Dacka. Wszystkich nagrodzonych młodzież i zebrani goście nagradzali gromkimi brawami.
Następnie wszyscy zebrani mogli obejrzeć przygotowaną przez uczniów CKZiU humorystyczną część artystyczną.
Zarząd Powiatu Grójeckiego  z okazji Dnia Edukacji Narodowej składa wszystkim Nauczycielom, Pracownikom administracji i obsługi, Uczniom i ich Rodzicom życzenia zdrowia, spełnienia marzeń i niesłabnącego zapału, aby praca w oświacie zrodziła wiele dobrych owoców.
Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej  z wydarzenia na naszej stronie www.grojec.pl
 

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja