Czas na nowoczesną stomatologię

Czas na nowoczesną stomatologię

W Grójcu powstała jedna z najnowocześniejszych klinik stomatologicznych. Komfort, bezpieczeństwo, wybitni specjaliści i usługi najwyższej jakości, tak w kilku słowach można opisać Dental Atelier.

Bezbolesne znieczulenie komputerowe, leczenie z wykorzystaniem mikroskopu, panoramiczne zdjęcie uzębienia, komputerowa wizualizacja efektów oraz diagnozowanie zmian w kościach uzębienia – tak leczą specjaliści z Dental Atelier w Grójcu przy ul. Piłsudskiego 56 (via a vis przychodni Sonomed). Założycielką kliniki jest Magdalena Zięcina, znany w Grójcu i okolicy stomatolog z trzynastoletnim doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego spełnia się w stomatologii, chirurgii stomatologicznej oraz protetyce. Jej „konik” to bezbolesne usuwanie „ósemek”.
– Nasza klinika nastawiona jest na nowoczesną stomatologię z wykorzystaniem komputerów oraz najwyższej jakości sprzętu – mówi Magdalena Zięcina z Dental Atelier w Grójcu. – Dodatkowo będzie nas wyróżniać kompleksowe podejście do pacjenta.

Z USA do Grójca
Innowacyjną technologią w Dental Atelier Grójec jest bezbolesne znieczulenie komputerowe. Dzięki niemu zabiegi dentystyczne stają się bardziej komfortowe i bezpieczne, a osoby cierpiące na dentofobię chętniej decydują się na wizytę w gabinecie stomatologicznym. Ojczyzną tego rozwiązania technologicznego są Stany Zjednoczone. Urządzenie sprawia, że każdy zabieg staje się bezbolesny i w pełni komfortowy. Rozwiązanie to stosuje się w leczeniu zachowawczym, protetycznym, w endodoncji, pedodoncji, ale również w każdej innej dziedzinie stomatologii. Już po pierwszym znieczuleniu wykonanym z zastosowaniem urządzenia wielu pacjentów nie wyobraża sobie powrotu do „starej” metody znieczulania.
– Metoda ta doskonale sprawdza się w zabiegach u dzieci – mówi Magdalena Zięcina.
W Dental Atelier Grójec wykonywane są również zabiegi w sedacji, czyli stanie głębokiego uspokojenia, który następuje po podaniu wyspecjalizowanych środków farmakologicznych. Popularna wśród dzieci sedacja wziewna polega na podaniu pacjentowi podtlenku azotu i tlenu przy pomocy niewielkiej maseczki twarzowej. Pacjent czuje się przyjemnie rozluźniony i oszołomiony, nie odczuwa strachu ani bólu i co w gabinecie stomatologicznym jest prawdziwą rzadkością.

Precyzja w leczeniu
To nie wszystkie innowacyjne technologie stosowane w Dental Atelier Grójec. W klinice wykonamy również – jedynym miejscu w Grójcu – panoramę uzębienia, czyli zdjęcie przy użyciu pantonogramu. 
– Tego rodzaju wysokiej klasy rentgen pozwala uzyskać dokładne zdjęcia uzębienia – wyjaśnia Magdalena Zięcina. – Uzyskujemy zdjęcia w trójwymiarze niezbędne przy implantologii, możemy również diagnozować zmiany w kościach.
Dental Atelier Grójec to pierwsza w Grójcu klinika stomatologiczna, która pracuje na takim urządzeniu. Dla większej precyzji zabiegów, a także w celu uniknięcia powikłań zespół specjalistów wykorzystuje do pracy mikroskop. Urządzenia takie umożliwiają wykonywanie zabiegów pod odpowiednio dobranym powiększeniem oraz oświetleniem.
– Urządzenie jest nieocenione przy wykonywaniu leczenia kanałowego – tłumaczy Magdalena Zięcina.

Technologiczne wsparcie dla zdrowego uśmiechu
Coraz częściej pacjenci chcą czegoś ponad zdrowy i pełny uśmiech. Zespół specjalistów  Dental Atelier Grójec wychodzi naprzeciw takim oczekiwaniom. Z pomocą przychodzi im kolejne nowoczesne urządzenie jakim jest najwyższej generacji lampa do wybielania zębów. Zapewnia ona wysoką skuteczność zabiegu i trwałość osiągniętego efektu. Ponadto możliwe jest wybielenie pojedynczego zęba, jak również całych łuków zębowych.
– Z myślą o uśmiechach naszych pacjentów z okazji otwarcia kliniki zabieg będzie wykonywany w promocyjnej cenie – informuje Magdalena Zięcina.
Ważny nie tylko z punktu widzenia osoby poddającej się takiej terapii, ale również i stomatologa, jest fakt, że wybielanie za pomocą lampy minimalizuje szanse na wystąpienie nadwrażliwości. Wykonując zabieg wybielania przy jej użyciu, na pierwszym miejscu stawiane jest zabezpieczenie tkanek miękkich przed możliwością ich uszkodzenia podczas naświetlania.

Dla zębów i ciała
Zespół specjalistów Dental Atelier Grójec oferuje usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, chirurgii stomatologicznej, protetyki, ortodoncji, stomatologii dziecięcej oraz implantologii. Dzięki komputerowej wizualizacji efektów leczenia, pacjenci przed rozpoczęciem kuracji będą mogli zobaczyć efekt końcowy.
Klinika to także miejsce, gdzie wykonamy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, takie jak wypełnienia, botoks oraz w przyszłości liposukcja.
– Przy takich zabiegach najlepiej oddać się w ręce specjalistów z medycznym wykształceniem – zachęca Magdalena Zięcina. – To gwarancja wysokiej jakości zabiegu.
Dental Atelier Grójec przy ul. Piłsudskiego 56 w Grójcu dostępne jest dla pacjentów od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 21.00 oraz soboty 9.00 – 14.00. Oferuje pakiety rodzinne ze zniżkami, karty stałego klienta, a także stały monitoring poprzez powiadomienia o wizycie. Poza technologicznym i nowoczesnym leczeniem klinikę wyróżnia nietuzinkowy wystrój. Już dziś zapraszamy na konsultacje.

Tel. 720 760 776

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja