Kolędowanie na góralską nutę, hej!!!

Kolędowanie na góralską nutę, hej!!!

W dniu 5 stycznia 2020 r., mieszkańcy gminy Nowe Miasto nad Pilicą mieli przyjemność wysłuchać wspaniałego koncertu kolęd i pastorałek w wykonaniu Kapeli „Góralska Hora”.

Górale zaprezentowali zarówno piękne kolędy, ale także góralskie piosenki i pastorałki, a wszystko to we własnych nastrojowych i żywiołowych aranżacjach. Muzycy grali na skrzypcach, kontrabasie, cymbałach węgierskich, ponadto sięgnęli po unikatowy instrument góralski – róg pasterski. Poszczególne utwory zostały opatrzone komentarzem prowadzącego.
Stroje, muzyka, ciepło i życzliwość bijąca od artystów, a także góralska energia sprawiły, że słuchacze duchem przenieśli się w góry. Publiczność entuzjastycznie przyjęła występ górali - wspólnie śpiewali i klaskali w rytm wykonywanych utworów. Koncert „Góralskiej Hory” zakończył się owacjami na stojąco. 
Występ Kapeli został sfinansowany z funduszu promocji Gminy Nowe Miasto nad Pilicą przy wydatnym wsparciu Państwa Urszuli i Janusza Smoleniów. Burmistrz Miasta i Gminy wraz z Radą Miejską na czele z Przewodniczącym serdecznie dziękują sponsorom.
Dziękujemy również Kapeli „Góralska Hora” za wspaniały występ oraz publiczności, która jak zwykle nas nie zawiodła i z entuzjazmem uczestniczyła w koncertach.
UMiG

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja