niedziela, 29 listopad 2020
Pniewy

Jeszcze w tym roku rozpocznie się renowacja wiekowej kapliczki w Cychrach.

Pniewy

Po zakończeniu prac remontowo-adaptacyjnych, 23 października 2020 r. nastąpiło (przy zachowaniu zasad reżimu sanitarnego związanego z pandemią Covid) otwarcie Klubu Senior + w Michrowie.

Pniewy

Z myślą o wszystkich rolnikach i sadownikach z terenu gminy Pniewy, w sierpniu br. gmina Pniewy złożyła wniosek o dofinansowanie w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Systemu Monitoringu Suszy Rolniczej MAZOWSZE 2020” na realizację zadania pn. „Zakup i montaż stacji meteorologicznej w gminie Pniewy”.

Pniewy

W czerwcu br. gmina Pniewy podpisała umowy o dofinansowanie pięciu zadań w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2020”. Do uzyskania dotacji zgłosiły się sołectwa: Jurki, Jeziora – Tomaszówka, Przęsławice, Przykory i Kruszew.

Pniewy

Wójt Gminy Pniewy ogłasza konkurs na logo i hasło promocyjne gminy Pniewy. Prace przyjmowane są w terminie 20.10 - 20.11.2020r. Regulamin konkursu oraz karty zgłoszeniowe dostępne są stronie internetowej www.pniewy.pl w zakładce: Konkursy. Na zwycięzcę czeka bardzo atrakcyjna nagroda finansowa! Zapraszamy do licznego udziału!                                

UG Pniewy, Justyna Płodzik