Najlepsi ogrodnicy

Najlepsi ogrodnicy

Rozstrzygnięcie konkursu „Ogródek Warzywny 2017” w gminie Pniewy.

Ogródek warzywny znamy od dzieciństwa. Kiedyś był i teraz jest oczywistą oraz popularną częścią każdego przydomowego obejścia. Smaku świeżych warzyw prosto z ogródka nie zastąpi nic.
Warzywniaki w gminie Pniewy są już wieloletnią tradycją. Włożony wysiłek i trud pracy całych rodzin opłaca się. Produkcja swojej nieskażonej środkami chemicznymi i nie przenawożonych warzyw jest bardzo zdrowa.
Zdrowa, ekologiczna żywność jest smaczna i pożywna, smakuje inaczej niż ta kupowana w sklepach i na targu. Nie zawsze może warzywa są jak z obrazka, jeśli chodzi o ich wygląd, jednak są wyprodukowane przez nas samych i możemy je jeść bez obaw.
Nigdzie nie kupimy, tak świeżych produktów, nie mających konserwantów i nie poddanych obróbce chemicznej. Rozkoszujemy się potem wspaniałym smakiem przetworów z warzyw, których nie zdążyliśmy spożyć na bieżąco.
W dniu 20 października 2017 roku, po raz szósty spotkaliśmy się z osobami, które założyły na wiosnę swoje ogródki warzywne. Przy ciepłej grochówce z bułeczką i słodkim poczęstunku rodziny wraz z pracownikami Ośrodka Pomocy, sekretarz gminy Małgorzatą Luciak oraz Urszulą i Karolem Pietrzak z OROB Wilczoruda spędziliśmy miły wieczór w świetlicy wiejskiej w Michrowie.
Wszystkie 12 rodzin posiadających ogródki warzywne zostało nagrodzonych paczkami z produktami spożywczymi i słodyczami z OROB Wilczoruda. Trzy rodziny z najpiękniejszymi ogródkami zostały nagrodzone przez Urząd Gminy Pniewy sprzętem AGD (suszarką do grzybów, czajnikiem i żelazkiem). Osiem rodzin otrzymało po komplecie ręczniczków.
Dziękujemy za przybycie i za miło spędzony czas.

UG Pniewy

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 20 000 egz. ( 40 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty: 20.01, 3.02, 17.02

Lokalizacja