Piłkarskie pożegnanie lata z LKS Pniewy

Piłkarskie pożegnanie  lata z LKS Pniewy

13 września 2020r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. Papieża Jana Pawła II Ludowy Klub Sportowy Pniewy zorganizował dziecięcy turniej piłkarski pod nazwą „Piłkarskie pożegnanie lata z LKS Pniewy”.

W rozgrywkach udział wzięli: GKS Kraska Jasieniec, Iskra Zbrosza Duża, Publiczna Szkoła Podstawowa im. o. Kazimierza Wyszyńskiego w Jeziorze oraz LKS Pniewy, który do rozgrywek wystawił 3 składy. W sumie swoje umiejętności piłkarskie zaprezentowało 45 zawodników.  Drużyny zostały podzielone na grupy wiekowe, w których zagrały po trzy 20-minutowe mecze.  W młodszej grupie I miejsce zdobył GKS Kraska Jasieniec, II miejsce LKS Pniewy, III miejsce Iskra Zbrosza Duża. W starszej grupie I miejsce zdobyła drużyna z Publicznej Szkoły Podstawowej im. o. Kazimierza Wyszyńskiego w Jeziorze, II i III miejsce zajęły składy wystawione przez LKS Pniewy. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy i upominki zafundowane przez LKS Pniewy, Starostwo Powiatowe w Grójcu oraz Urząd Gminy Pniewy.  
Ludowy Klub Sportowy Pniewy złożył na ręce Członka Zarządu Starostwa Powiatowego w Grójcu Pani Marzeny Kołacz-Rosołowskiej podziękowanie za otrzymane ze Starostwa Powiatowego w Grójcu dofinansowanie na przeprowadzenie turnieju w kwocie 5000 zł. Podziękowanie otrzymali również  Wójt gminy Pniewy Ireneusz Szymczak,  dyrektor Agata Walczak i pracownicy PSP w Kruszewie i pan Sebastian Wlazło (oprawa muzyczna imprezy) za pomoc w organizacji turnieju.
Turniej odbył się według zasady fair play, w przyjaznej atmosferze, a do tego przy pięknej pogodzie.
UG Pniewy, Justyna Płodzik

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja