Kolejny sukces gminy Tarczyn

Kolejny sukces gminy Tarczyn

Gmina Tarczyn zdobyła dofinansowanie w wysokości 30 tys. zł na współorganizację obchodów „Dni Tarczyna 2019”. Umowę w tej sprawie podpisała w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego burmistrz gminy Tarczyn Barbara Galicz.

„Dni Tarczyna” na stałe zagościły w świadomości mieszkańców Tarczyna i kolejne edycje są przez nich wyczekiwane. Zarząd Województwa Mazowieckiego docenił wysiłek i ciężka pracę włodarzy miasta w organizację lokalnego święta oraz rzetelnie przygotowaną argumentację zawartą we wniosku.
Wydarzenie to jest jedną z największych i najbardziej znanych imprez kulturalnych w regionie. W tym roku planowane są na dzień 6 lipca i będą wypełnione od początku do końca różnymi wspaniałymi atrakcjami. Po sobotnim, sportowym poranku (turniej piłki nożnej), przychodzi zawsze pora na niedzielny wieczór pełen pokazów kulturalno-artystycznych. Występują zarówno lokalni wykonawcy, jak również znane zespoły i kabarety. W czasie Dni Tarczyna wręczane są także prestiżowe wyróżnienia „Honorowy Obywatel Miasta Tarczyna”. Nie brakuje również atrakcji dla dzieci, w tym zabaw interaktywnych z animatorami, dmuchańców, zjeżdżalni, kul wodnych, trampolin oraz karuzel. 
Wydarzenie to jest znakomitym dowodem na to, że możemy być nie tylko konsumentami dóbr kulturalnych, ale także ich współtwórcami, dając mieszkańcom  możliwości realizacji ich pasji na miejscu, bez konieczności szukania ich poza naszym regionem. Dni Tarczyna są fantastycznym wydarzeniem kulturalnym, które przyciąga ogromne ilości uczestników w każdym wieku.

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja