Święto Policji w Tarczynie

Święto Policji w Tarczynie

W sobotę 20 lipca 2019 roku, odbyły się powiatowe uroczystości z okazji Święta Policji. Komendant Powiatowy Policji mł. insp. Robert Pach w towarzystwie zastępcy Komendanta Stołecznego Policji – mł. insp. Marka Chodakowskiego i burmistrz Tarczyna Barbary Galicz wręczył akty mianowania na wyższe stopnie policyjne i podziękował wszystkim funkcjonariuszom za służbę.

Nie bez powodu na tarczyńskim rynku odbył się uroczysty apel. Według policyjnych statystyk, to właśnie gmina Tarczyn jest najbezpieczniejszą gminą w powiecie piaseczyńskim. Uroczystości rozpoczęły się o godzinie 14.00 w Kościele pw Św. Mikołaja BM w Tarczynie. Mszy Świętej przewodniczył biskup Michał Janocha. Swoją obecnością wydarzenie uświetnili: senator RP Konstanty Radziwiłł, zastępca Komendanta Stołecznego Policji – mł. insp. Marek Chodakowski, członek zarządu Starostwa Powiatowego w Piasecznie Ewa Lubianiec, przedstawiciele samorządów gminnych, prokuratury, Państwowej Straży Pożarnej oraz Straży Miejskiej.
Ze względu na obchody 100-lecia powołania Policji Państwowej, powiatowe święto zorganizowane w Tarczynie było szczególnym wydarzeniem dla funkcjonariuszy. Na rynku miejskim akty mianowania na wyższe stopnie policyjne odebrało 54 policjantów z jednostek organizacyjnych piaseczyńskiej komendy, a dziecięciu odebrało nagrody motywacyjne. Uwagę przybyłych gości zwrócili policjanci z Kompanii Reprezentacyjnej Oddziału Prewencji Policji w Warszawie oraz poczet sztandarowy Komendy Stołecznej Policji pod dowództwem nadkom. Radosława Gosa.
Działalność każdego policjanta jest niezwykle ważna i stanowi o sile całej formacji. Wszystkim awansowanym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych i pomyślności w życiu osobistym.
MMŻ

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja