Konkurs wiedzy o HIV i AIDS w CKZiU w Nowej Wsi

Konkurs wiedzy o HIV i AIDS w CKZiU w Nowej Wsi

W dniu 5 grudnia 2017 roku  uczniowie CKZiU w Nowej Wsi uczestniczyli w Szkolnym Konkursie wiedzy o HIV i AIDS, zorganizowanym przez panią Alinę Majewską.

Współorganizatorem konkursu była Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Grójcu a głównym celem - poszerzenie wiedzy na temat HIV i AIDS wśród młodzieży ponadgimnazjalnej, kształtowanie świadomości własnego postępowania na stan swojego zdrowia, rozpowszechnianie tolerancji i akceptacji wobec osób zakażonych wirusem HIV i chorych na AIDS. Zadaniem uczestnika konkursu było samodzielne rozwiązanie testu składającego się z 27 pytań zamkniętych w czasie 45 minut. Do konkursu zgłosiło się 40 uczniów z klas pierwszych i drugich, kształcących się w zawodach technik ogrodnik, technik architektury krajobrazu i technik spedytor.
Pierwsze miejsce w konkursie zdobyła Dominika Furtak z klasy II TAK, drugie miejsce ex aequo zajęły Marika Lichocka z klasy II TAK i Natalia Raczyńska z klasy I TAK, trzecie miejsce ex aequo przypadło Joannie Szymańskiej z klasy II TAK i Patrycji Kępce z klasy I Technikum w zawodzie technik spedytor. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy z rąk pani Bożeny Janus – przedstawicielki PSSE w Grójcu podczas okolicznościowego spotkania w dniu 18 grudnia 2017 r. Spotkanie to było także elementem działań z zakresu profilaktyki HIV i AIDS. Serdecznie dziękujemy pani Bożenie Janus za współpracę i liczymy na kolejne ciekawe spotkania.

Alina Majewska

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 20 000 egz. ( 40 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty: 20.01, 3.02, 17.02

Lokalizacja