Konferencja Jagodowa w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi

Konferencja Jagodowa w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi

Nieodłącznym elementem naszego lokalnego pejzażu są sady. Okolice Grójca i Warki słyną z produkcji najsmaczniejszych jabłek, gruszek, wiśni czy czereśni. Do tych darów drzew owocowych dołączają na coraz większą skalę owoce jagodowe – truskawki, maliny, borówki.

W odpowiedzi na stale rosnące zainteresowanie różnymi aspektami uprawy roślin jagodowych firma PROCAM Agronomia Sukcesu zorganizowała 30 stycznia 2018 roku Konferencję Jagodową. Współorganizatorami wydarzenia było Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi. Konferencja rozpoczęła się o godz. 10.00 powitaniem uczestników przez panią Danutę Borowiec – dyrektor CKZiU w Nowej Wsi.
W sali gimnastycznej szkoły zgromadziło się wielu producentów roślin jagodowych, którzy z uwagą wysłuchali wykładów na temat uprawy truskawek, borówek, malin, jagód kamczackich. W przerwie mogli zapoznać się z ofertą firm produkujących środki ochrony roślin. Na zakończenie konferencji zainteresowani uczestnicy zwiedzili szkółkę borówki KRZYŻANOWSCY, znajdującą się nieopodal CKZiU w Nowej Wsi.
Konferencja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem rolników i sadowników pragnących poszerzyć swoje wiadomości. To kolejny dowód, że Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi zna i rozumie potrzeby lokalnych producentów, spełnia ich oczekiwania i dba o wszechstronny rozwój uczniów kształcących się w zawodach związanych z ogrodnictwem.
Sukces konferencji to oczywiście zasługa organizatorów – firmy PROCAM  Agronomia Sukcesu i Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi oraz sponsorów – firmy BASF, Arysta LifeScience, ICBpharma, BIOGEN, NaturalCrop. Patronatem medialnym imprezę objęły: wydawnictwo Plantpress, portal ogrodniczy ogrodinfo.pl, czasopismo „Truskawka, Malina, Jagody”.
Wszystkim organizatorom, sponsorom i patronom medialnym serdecznie dziękujemy za współpracę.

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 20 000 egz. ( 40 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty: 20.01, 3.02, 17.02

Lokalizacja